Rejestratorka medyczna z modułem komputerowym

10.06.2024

Zapraszamy na kurs rejestratorki medycznej z modułem komputerowym!

Kurs rejestratorki medycznej to szkolenie, które ma na celu przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu rejestratorki medycznej w placówkach medycznych.

  •          Rejestratorki medyczne są potrzebne w różnego rodzaju placówkach medycznych, takich jak szpitale, przychodnie lekarskie czy gabinety lekarskie, co przekłada się na dobre perspektywy zatrudnienia.
  •          Zawód rejestratorki medycznej jest uznawany za stabilny, ze względu na stałą potrzebę prowadzenia dokumentacji medycznej.
  •          Rejestratorki medyczne mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i awansowania na wyższe stanowiska, na przykład jako koordynatorzy dokumentacji medycznej.
  •          Zawód rejestratorki medycznej oferuje atrakcyjne zarobki, a po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia i umiejętności, można liczyć na jeszcze wyższe wynagrodzenie.
  •          Praca jako rejestratorka medyczna przynosi dużą satysfakcję, ponieważ polega na pomaganiu pacjentom oraz zapewnieniu poprawnej dokumentacji medycznej.

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu obsługi programów informatycznych, opanowania zasad rozliczeń usług z NFZ, zasad komunikacji oraz organizacji pracy na stanowisku rejestratorki, podstaw psychologii, odpowiedzialności cywilnej personelu medycznego za wykonywane usługi medyczne, zasad prowadzenia dokumentacji medycznej, gromadzenia i przechowywania danych wrażliwych.

Szkolenie kończy się uzyskaniem Zaświadczenia o ukończeniu kursu wydawanego na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Czas trwania: 30 godz.

Koszt: 750,00 zł.

Bliższe informacje i zapisy :

Centrum Kształcenia Zawodowego w Gliwicach
tel.: 32 231-11-81 (Gliwice), 697 818 625
e-mail: gliwice@zdz.katowice.pl

www: www.kursy.gliwice.zdz.pl